Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują sprawczynię kradzieży. Kobieta, której wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewana o kradzież. Osoby, które rozpoznają kobietę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 13 lutego 2023 roku, nieznana kobieta w jednym ze sklepów przy ulicy Harcerskiej w Jastrzębiu-Zdroju, około godziny 18:40 ukradła artykuły kosmetyczne na kwotę ponad 600 złotych. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewaną o kradzież. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają kobietę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju osobiście, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 47 85 542 86.

 

Zdjęcie przedstawiające kobietę podejrzaną o kradzież.