Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój: Wernisaż malarstwa w Galerii Da Vinci
Zaproszenie do krainy niezwykłych pejzaży – odkryj artystyczną duszę Jastrzębia-Zdroju!
  • Otwarcie ekspozycji malarstwa Marioli Markowiak w Galerii Da Vinci.
  • Wystawa "Pejzaż nieoczywisty" dostępna od 2 lutego do 1 marca.
  • Wyjątkowy wernisaż i okazja do spotkań z miłośnikami sztuki.

W samym sercu Parku Zdrojowego Masnówka, miłośnicy malarstwa będą mieli niecodzienną okazję zanurzenia się w artystyczne wizje Marioli Markowiak. Jej najnowsza kolekcja dzieł, zatytułowana "Pejzaż nieoczywisty", to prawdziwa uczta dla zmysłów, przekraczająca granice tradycyjnego postrzegania natury.

Mariola Markowiak, lokalna artystka znana z niekonwencjonalnego podejścia do tematu pejzażu, zaprasza mieszkańców Jastrzębia-Zdrój do wspólnego odkrywania barw, kształtów i emocji, które wydobywa na światło dzienne za pomocą swoich pędzli. Wernisaż tej wyjątkowej wystawy odbędzie się 2 lutego, stanowiąc idealną okazję do spotkania twórczyni i wymiany poglądów na temat sztuki.

Organizatorzy wydarzenia zachęcają do wzięcia udziału w wernisażu, podkreślając jego wyjątkowy charakter: "Wernisaż wystawy będzie niepowtarzalną okazją by podziwiać niezwykłe dzieła artystki, to również okazja do rozmowy o sztuce z innymi jej miłośnikami". Wstęp do krainy barw i form jest otwarty dla każdego, kto pragnie doświadczyć estetycznego uniesienia, począwszy od godziny 18:00.

Wizyta w Galerii Da Vinci, gdzie wystawa będzie dostępna przez cały ponad miesięczny okres, pozwala na chwilę refleksji i oderwanie się od codzienności, zanurzając odwiedzających w pejzaże, które zmuszają do zatrzymania kroku i zadumy nad pięknem, jakie skrywa sztuka.


Według informacji z: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój