UM Jastrzębie-Zdrój: Ruszyły zapisy do Biegu Kobiet
Zgarnij sportowe endorfiny i poczuj wiosenny powiew energii – Bieg Kobiet powraca do Jastrzębia-Zdroju!
  • Świętowanie dziesiątej edycji Biegu Kobiet w Jastrzębiu-Zdroju.
  • Rejestracja uczestniczek już się rozpoczęła - limit miejsc to 1200 zawodniczek.
  • Bieg i VIII Marsz Nordic Walking przebiegną tą samą trasą o długości 5,3 km.
  • Zakończenie wyścigu na Stadionie Miejskim, z silną społecznością kobiet w tle.

Kwiecień przywitał nas nie tylko promiennym słońcem, ale i zapowiedzią wyjątkowego spotkania na sportowej mapie Jastrzębia-Zdroju. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w dziesiątej edycji Biegu Kobiet, który co roku gromadzi tłumy entuzjastek aktywności fizycznej. To one 26 maja będą miały okazję wykazać się na pięciokilometrowej trasie wytyczonej ulicami miasta.

W tym roku uczestniczki mają szansę na podwójną dawkę ruchu, gdyż oprócz biegu odbędzie się również VIII Marsz Nordic Walking. Obie dyscypliny zapewnią możliwość przeżycia niezapomnianych chwil w rytmie współzawodnictwa i zdrowego stylu życia, prowadząc od gmachu Urzędu Miasta, aż do mety położonej na Stadionie Miejskim przy ul. Harcerskiej.

Organizatorzy informują, że zapisy już trwają i będą kontynuowane do momentu osiągnięcia maksymalnej liczby uczestniczek, która została ograniczona do 1200 startujących. To niepowtarzalna okazja, aby być częścią jubileuszowej edycji tego energizującego wydarzenia i poczuć atmosferę sportowego święta, które co roku cieszy się rosnącą popularnością wśród mieszkanek.

Wszystkie chętne do wzięcia udziału w Biegu Kobiet oraz Marszu Nordic Walking mogą dokonać zgłoszenia poprzez dedykowaną platformę b4sportonline.pl, a na tych, które przekroczą linię mety, czekają nie tylko satysfakcja i endorfiny, ale również wspomnienia, które na długo pozostaną w ich sercach.


Opierając się na: UM Jastrzębie-Zdrój