Koncert Kobranocki w Domu Zdrojowym z okazji Dnia Mężczyzny
W najbliższą niedzielę, Jastrzębie-Zdrój zamieni się w muzyczną stolicę świętując Dzień Mężczyzny. Dom Zdrojowy stanie się areną dla akustycznego koncertu zespołu Kobranocka, który obiecuje prawdziwe granie dla prawdziwych mężczyzn. To doskonała okazja, aby celebrować ten wyjątkowy dzień w rytmie kultowych rockowych brzmień.
  1. Zespół Kobranocka wystąpi akustycznie w Domu Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju.
  2. Koncert zaplanowany jest na niedzielę, 10 marca, o godzinie 17:00, świętując Dzień Mężczyzny.
  3. Bilety na wydarzenie dostępne są zarówno online, jak i stacjonarnie, w kasie kina "Centrum".
  4. Koszt wejściówki to 30 zł, ale posiadacze Karty Jastrzębianina mogą skorzystać ze zniżki, kupując bilet za 25 zł.
  5. Wydarzenie to jest pierwszym, przy którym można wykorzystać Kartę Jastrzębianina do uzyskania zniżki.
  6. Prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman, podkreśla, że Karta Jastrzębianina oferuje nie tylko darmowe przejazdy, ale także zniżki na wydarzenia kulturalne.

W nadchodzący weekend, Jastrzębie-Zdrój będzie żyło muzyką. To właśnie tutaj, w urokliwym Domu Zdrojowym, odbędzie się koncert zespołu Kobranocka, który dla wielu jest synonimem energicznej rockowej duszy lat 80. i 90. To wydarzenie to nie tylko hołd dla mężczyzn w ich święto, ale również okazja do przypomnienia sobie największych hitów zespołu w niecodziennej, akustycznej odsłonie.

Bilety na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie są już dostępne. Osoby zainteresowane mogą je nabyć zarówno drogą internetową, jak i osobiście w kasie kina "Centrum". Warto podkreślić, że mieszkańcy posiadający Kartę Jastrzębianina mają możliwość zakupienia biletów w niższej cenie, co jest ewenementem na lokalnej scenie kulturalnej. To pierwsza taka inicjatywa, podczas której karta ta zapewnia zniżki na udział w wydarzeniach kulturalnych.

Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, w kontekście nowych możliwości, jakie otwiera Karta Jastrzębianina, zaznacza: "Podczas niektórych tego typu wydarzeń, jak koncert Kobranocki będzie można skorzystać z nowych ulg dla jastrzębian. Bilety są udostępniane w korzystniejszej cenie dla osób właśnie z tą kartą". To podkreśla wkład miasta w rozwój lokalnej kultury i wsparcie dla mieszkańców.

Wielbiciele rocka i miłośnicy lokalnych inicjatyw kulturalnych z pewnością nie mogą przegapić tej wyjątkowej okazji, aby świętować Dzień Mężczyzny w rytmie utworów Kobranocki. To nie tylko koncert, ale również święto lokalnej społeczności, która dzięki takim wydarzeniom staje się jeszcze bardziej zjednoczona.


UM Jastrzębie-Zdrój