JKS SMS Jastrzębie z awansem do ćwierćfinału Mistrzostw Polski w siatkówce kobiet
Młode talenty z naszego miasta nie przestają zadziwiać! Jastrzębskie siatkarki, uczennice ZSMS, wywalczyły sobie miejsce w czołówce najlepszych drużyn w Polsce, kwalifikując się do ćwierćfinału Mistrzostw Polski. To wyjątkowy moment, który zwiastuje emocjonujące sportowe zmagania już na początku kwietnia.
  1. Zespół młodziczek JKS-u SMS Jastrzębie osiągnął znaczący sukces, awansując do ćwierćfinału Mistrzostw Polski.
  2. Decydujące mecze odbędą się w pierwszy weekend kwietnia, choć miejsce rozgrywek pozostaje jeszcze tajemnicą.
  3. Drogę do sukcesu jastrzębianki przetarły podczas turnieju w Opolu, gdzie zajęły drugie miejsce.
  4. Podopieczne trenerów Przemysława Płaczka i Jarosława Bodysa wykazały się znakomitą grą, pokonując zespoły z Opola i Konstantynowa Łódzkiego.

Rywalizacja na parkiecie była zacięta, ale nasze zawodniczki pokazały, że potrafią walczyć z najlepszymi. W Opolu, nasza drużyna zmierzyła się z silnymi rywalami, lecz to właśnie determinacja i współpraca zespołowa pozwoliły im zająć miejsce tuż za liderem - drużyną Volleya Wrocław. "Do pełni szczęścia zabrakło nam jednego wygranego seta z drużyną z Wrocławia" - mówią zgodnie trenerzy, podkreślając, że każdy mecz był dla nich nie tylko wyzwaniem, ale i cennym doświadczeniem.

W składzie drużyny, która walczyła o miejsce w ćwierćfinale, znalazły się młode talenty, które już teraz śmiało można nazywać obiecującymi siatkarkami przyszłości. Zuzanna Legień, pełniąca rolę kapitana, wraz z Zuzanną Gładysz, Zuzanną Rygalik, Wiktorią Mazur i innymi zawodniczkami, pokazały, że pasja i ciężka praca mogą prowadzić do wyjątkowych osiągnięć.

Te nadchodzące zawody to nie tylko kolejny etap w sportowej rywalizacji, ale też szansa na pokazanie, że nasze miasto ma nie tylko bogatą tradycję siatkarską, ale jest także żyzną glebą dla młodych talentów sportowych. Młodziczki JKS-u SMS Jastrzębie już teraz zasługują na nasze uznanie i wsparcie, a nadchodzący turniej będzie kolejnym krokiem na ich drodze do sportowej doskonałości.


Na podst. UM Jastrzębie-Zdrój