Majowe spotkanie Jastrzębskiego Klubu Biznesu w Łaźni Moszczenica
Majowe spotkanie Jastrzębskiego Klubu Biznesu ponownie zgromadziło właścicieli i menedżerów lokalnych firm, a także przedstawicieli instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości. W tym miesiącu wydarzenie odbyło się w unikalnym otoczeniu Łaźni Moszczenica, która dodała spotkaniu wyjątkowego charakteru.
  1. Prelekcja Moniki Sokołowskiej na temat skutecznej komunikacji.
  2. Obecność kluczowych przedstawicieli miasta, w tym Prezydenta Michała Urgoła.
  3. Okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.
  4. Prezentacja ofert lokalnych firm i instytucji.

Spotkanie Jastrzębskiego Klubu Biznesu, które odbyło się w maju, miało miejsce w niezwykłym otoczeniu Łaźni Moszczenica. Ta poprzemysłowa przestrzeń stworzyła wyjątkową atmosferę, sprzyjającą konstruktywnym rozmowom i wymianie idei. Gospodarzem wydarzenia był Instytut Dziedzictwa i Dialogu – Łaźnia Moszczenica, miejsce o szczególnym znaczeniu dla lokalnej społeczności.

W wydarzeniu uczestniczyli Prezydent Miasta Michał Urgoł oraz wiceprezydenci Grzegorz Dulemba i Andrzej Koba. Obecność kluczowych przedstawicieli władz miasta podkreśliła wagę spotkania i wzajemnej współpracy na rzecz rozwoju lokalnego biznesu.

Kulminacyjnym punktem programu była prelekcja Moniki Sokołowskiej, ekspertki w dziedzinie pozytywnej komunikacji i wystąpień publicznych. Jej wykład, pełen praktycznych wskazówek dotyczących budowania jakościowej komunikacji, przyciągnął uwagę uczestników. Sokołowska, znana również jako redaktorka radiowa i konferansjerka, skupiła się na zasadach skutecznego przekazu oraz barierach komunikacyjnych, które często utrudniają jasne i zrozumiałe porozumiewanie się.

„Prezentacja Moniki Sokołowskiej była inspirująca i niezwykle wartościowa. Dzięki jej radom zyskaliśmy nowe narzędzia do codziennej pracy z klientami i partnerami biznesowymi” – przyznał jeden z uczestników spotkania.

Spotkanie było również doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń między lokalnymi przedsiębiorcami. Zarówno podczas oficjalnej części, jak i w kuluarach, toczyły się dyskusje pełne inspirujących pomysłów i praktycznych wskazówek dotyczących rozwoju biznesu.

Comiesięczne spotkania Jastrzębskiego Klubu Biznesu organizowane są przez Stowarzyszenie EBI. Ta oddolna inicjatywa przedsiębiorców ma na celu wzmacnianie lokalnych więzi biznesowych i budowanie sieci wzajemnego wsparcia. Uczestnicy mają możliwość prezentacji ofert swoich firm i instytucji, co pozwala lepiej poznać możliwości współpracy i zidentyfikować nowe szanse rozwojowe.

Dzięki takim wydarzeniom, lokalni przedsiębiorcy zyskują nie tylko nową wiedzę, ale i inspirację do dalszych działań, co przekłada się na rozwój całej społeczności biznesowej.


Na podstawie: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój