Jubileusz 50-lecia SP nr 12: Wizyta Cecylii Kukuczki
Szkoła Podstawowa nr 12 świętuje swoje 50-lecie! Wśród gości specjalnych znalazła się małżonka patrona szkoły, Pani Cecylia Kukuczka, a uroczystości obfitowały w liczne atrakcje i występy.
  1. Obchody rozpoczęły się 16 maja.
  2. Gościem honorowym była Pani Cecylia Kukuczka.
  3. Występy uczniów i absolwentów.
  4. Przedstawiciele władz złożyli życzenia.

W minionych dniach Szkoła Podstawowa nr 12 obchodziła swoje złote gody. Uroczystości rozpoczęły się już 16 maja i obfitowały w różnorodne wydarzenia, które podkreślały wyjątkowy charakter tego jubileuszu.

Kulminacyjnym punktem obchodów była uroczysta akademia, podczas której obecni byli uczniowie, nauczyciele, absolwenci oraz liczni przyjaciele i sympatycy szkoły. W szczególny sposób wyróżniała się Pani Cecylia Kukuczka, małżonka Jerzego Kukuczki, patrona szkoły. Obecność tak ważnej postaci podkreśliła wagę tego wydarzenia.

W trakcie akademii można było podziwiać występy zespołu wokalnego Wiolinki oraz uczniów i absolwentów, którzy pod przewodnictwem swoich nauczycieli przygotowali wyjątkowy program artystyczny. Te występy były nie tylko źródłem radości, ale także świetnym przykładem talentu i zaangażowania młodzieży.

Obchody jubileuszu były także okazją do głębszego poznania postaci Jerzego Kukuczki. Organizatorzy podkreślali, że nadchodzące dni to doskonały czas, aby zgłębić jego życie, pasje i wartości, które są inspiracją dla wielu osób.

Na uroczystości nie zabrakło również przedstawicieli władz samorządowych. Prezydent Miasta Michał Urgoł oraz II Zastępca Prezydenta Andrzej Koba złożyli na ręce dyrekcji szkoły serdeczne życzenia i podziękowania za lata pracy i zaangażowania w rozwój młodego pokolenia.

My również dołączamy się do najlepszych życzeń i gratulacji. Całej kadrze pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom szkoły składamy wyrazy uznania za ich ciężką pracę i poświęcenie.


Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój