Dzieci z jastrzębskich przedszkoli zachwycają na III Festiwalu Radości w MOK

III Festiwal Radości "Kolorowy zawrót głowy" w Miejskim Ośrodku Kultury stał się okazją, by młodzi artyści z jastrzębskich przedszkoli mogli zaprezentować swoje talenty. Radosne występy taneczne, instrumentalne i teatralne wzbudziły zachwyt wśród zgromadzonej publiczności.

  1. Różnorodne występy przedszkolaków.
  2. Wzruszające chwile podczas spektaklu "Czerwony Kapturek".
  3. Inicjatywa zorganizowana przez PP nr 5 i PP nr 10.
  4. Radość dzieci i publiczności.

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury mogliśmy podziwiać różnorodne występy, od układów tanecznych po popisy instrumentalne. Szczególną uwagę przyciągnął spektakl teatralny przygotowany przez dzieci z PP nr 10, zatytułowany "Czerwony Kapturek". Emocje były wyczuwalne zarówno wśród małych artystów, jak i wśród widzów, którzy żywo reagowali na każdy występ.

W festiwalu wzięły udział dzieci z różnych przedszkoli, prezentując swoje umiejętności w różnych formach artystycznych. Przedszkolaki z PP nr 5 zaprezentowały taniec "Poleczka rysowana kredką", a mali artyści z PP nr 23 zaskoczyli wszystkich "Przedszkolnym funkiem". Nie zabrakło również kolorowych tańców, jak "Kolorowa Zumba-Rumba" w wykonaniu dzieci z PP nr 26.

Organizatorami tego radosnego wydarzenia były przedszkola nr 5 i nr 10, które zadbały o to, aby każdy uczestnik czuł się wyjątkowo. To dzięki ich zaangażowaniu mogliśmy być świadkami tak wielu wspaniałych występów.

Warto podkreślić, że głównymi bohaterami festiwalu były dzieci z przedszkoli: PP nr 5, PP nr 10, PS, PP nr 23, PP nr 20, PP nr 3, PP nr 8, PP nr 12, PP nr 21, PP nr 26, PP nr 19, PP nr 15, PP nr 2, PP nr 11. Każde z tych przedszkoli wniosło coś unikalnego do tego barwnego wydarzenia, pokazując, że radość i kreatywność nie mają granic.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom oraz ich opiekunom za wspaniałe występy, które z pewnością na długo zapadną w pamięci zarówno uczestników, jak i widzów. To wydarzenie pokazało, jak ważne jest wspieranie i rozwijanie talentów od najmłodszych lat, a także jak wiele radości mogą przynieść takie inicjatywy.


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój