Ilustracje Roksany Barwińskiej w Galerii Pod Sową w Jastrzębiu-Zdroju
Galeria "Pod Sową" w Bibliotece Głównej zaprasza na niezwykłą wystawę ilustracji Roksany Barwińskiej. Artystka, znana z ilustrowania książek dla dzieci, prezentuje swoje prace, które można oglądać do końca czerwca. To doskonała okazja, by zobaczyć unikalne ilustracje, które zachwycają dzieci na całym świecie.
  1. Wystawa ilustracji Roksany Barwińskiej.
  2. Galeria "Pod Sową" w Bibliotece Głównej.
  3. Wystawa trwa do końca czerwca.
  4. Ilustracje z książek dla dzieci.

Roksana Barwińska to artystka z pasją, która od 2018 roku zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci. Jej prace charakteryzują się niezwykłą dbałością o detale oraz unikalnym stylem, który przyciąga uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. W jej portfolio znajduje się już ponad 30 wydanych tytułów, co świadczy o jej ogromnym doświadczeniu i talentu.

Wystawa, która odbywa się w Galerii "Pod Sową", jest doskonałą okazją, by na własne oczy zobaczyć, co sprawia, że ilustracje Barwińskiej są tak wyjątkowe. Artystka współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi wydawnictwami, dzięki czemu jej prace docierają do dzieci na całym świecie.

Galeria "Pod Sową" mieści się przy ul. Wielkopolskiej 1a i będzie gościć wystawę do końca czerwca. To doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i zobaczyć prace, które inspirują i rozwijają wyobraźnię najmłodszych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia wystawy!


Opierając się na: Biblioteka Główna w Jastrzębiu-Zdroju