Warsztaty tworzenia ekotorby w Parku Zdrojowym
Jeśli szukasz kreatywnych sposobów na spędzenie czasu i chcesz zrobić coś dobrego dla środowiska, to mamy dla Ciebie świetną propozycję! Już wkrótce odbędą się warsztaty tworzenia ekotorby, które z pewnością Cię zainteresują.

Warsztaty "Pod skrzydłami Jastrzębia" - co to takiego?

Już 29 czerwca 2024 roku, o godzinie 16:00 w Parku Zdrojowym, odbędą się wyjątkowe warsztaty w ramach projektu "Pod skrzydłami Jastrzębia". To pierwsze spotkanie z serii, które ma na celu promowanie ekologicznych rozwiązań oraz rozwijanie kreatywności wśród mieszkańców.

Warsztaty te organizowane są przez Miejską Bibliotekę Publiczną i odbędą się podczas Festiwalu Kulturalny Open Space. To doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i dowiedzieć się, jak samodzielnie stworzyć unikalną ekotorbę.

Kreatywność i ekologia - stwórz swoją unikalną ekotorbę

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję własnoręcznie wykonać ekotorby, które mogą stać się nie tylko praktycznym elementem codziennego użytku, ale także wyrazem troski o środowisko. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały i narzędzia, a także fachowe wsparcie instruktorów, którzy krok po kroku pokażą, jak stworzyć własne dzieło.

Ekotorby to świetna alternatywa dla plastikowych torebek, które zanieczyszczają nasze środowisko. Wybierając ekotorbę, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych i dbamy o naszą planetę. Warsztaty stanowią więc doskonałą okazję, aby połączyć kreatywność z ekologicznym podejściem do życia.

Jak się zapisać i dlaczego warto wziąć udział?

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej dokonać rezerwacji. Aby się zapisać, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 32 471 67 68 wew. 38. Udział w warsztatach to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, ale także możliwość spędzenia czasu w miłym towarzystwie i w pięknym otoczeniu Parku Zdrojowego.

Nie przegap tej okazji! Dołącz do nas i stwórz swoją unikalną ekotorbę, która będzie zarówno praktyczna, jak i ekologiczna. Czekamy na Ciebie w Parku Zdrojowym!

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie Miasto Jastrzębie-Zdrój Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju Instytut Dziedzictwa i Dialogu - Łaźnia Moszczenica Miejski Ośrodek Kultury Jastrzębie-Zdrój e-Centrum Seniora SREBRNI Jestesmy Tu RAZEM


Opierając się na: Biblioteka Główna w Jastrzębiu-Zdroju