Turniej Mölkky w Masnówce już trwa
Zapraszamy na Tydzień z Mölkky® w Masnówce! To niepowtarzalna szansa na zgłębienie tajników tej popularnej gry, a także doskonalenie swoich umiejętności pod okiem ekspertów. Sprawdź harmonogram wydarzenia i dołącz do sportowej rywalizacji!

Wprowadzenie do Mölkky® - pierwsze kroki w grze

9 lipca to dzień, w którym uczestnicy będą mieli okazję poznać podstawowe zasady gry Mölkky®. Nasz doświadczony instruktor przeprowadzi szczegółowe szkolenie, dzięki któremu każdy będzie mógł zacząć swoją przygodę z tą fascynującą grą. Szkolenie obejmuje omówienie zasad oraz demonstrację podstawowych technik, które pozwolą na pełne cieszenie się rozgrywką.

Trening umiejętności - doskonalenie technik i strategii

10 lipca to dzień poświęcony na praktyczne ćwiczenia. Pod czujnym okiem eksperta, uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności, a także opracowywania skutecznych strategii gry. To doskonała okazja, aby lepiej poznać swoje mocne strony i wyeliminować ewentualne błędy. Trening przewiduje różnorodne ćwiczenia, które pomogą w podniesieniu poziomu gry każdego uczestnika.

Wielki turniej drużynowy - sprawdź swoje siły w rywalizacji

11 lipca to dzień wielkiego finału - turniej drużynowy, w którym uczestnicy zmierzą się ze sobą w emocjonujących rozgrywkach. To moment, aby sprawdzić swoje umiejętności w praktyce i poczuć dreszczyk sportowej rywalizacji. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, które będą wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia. Turniej to również doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi i zawiązać sportowe przyjaźnie.

Dołącz do nas w Masnówce na ul. Witczaka 3 i weź udział w Tygodniu z Mölkky®. Czeka Cię mnóstwo zabawy, sportowych emocji i zdrowej rywalizacji. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji!


Opierając się na: Biblioteka Główna w Jastrzębiu-Zdroju