Oficer prasowy KMP Jastrzębie Zdrój na urlopie do 7 lipca
W związku z zaplanowaną nieobecnością oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji, mieszkańcy oraz media muszą przygotować się na pewne zmiany w sposobie pozyskiwania informacji na temat działań policji. Na czas nieobecności rzecznika wyznaczono alternatywny kontakt, który umożliwi dostęp do pilnych wiadomości.

Okres nieobecności oficera prasowego

Komenda Miejska Policji informuje, że w dniach od 24 czerwca do 7 lipca 2024 roku st. asp. Halina Semik, oficer prasowy, będzie niedostępna. W związku z tym, wszystkie zapytania i prośby o informacje będą musiały być kierowane w inny sposób.

Zmiany w sposobie pozyskiwania informacji

Podczas nieobecności st. asp. Haliny Semik, wszelkie pilne sprawy dotyczące działań policji będą obsługiwane pod numerem telefonu komórkowego 798 030 142. Jest to numer przeznaczony wyłącznie do sytuacji, które wymagają natychmiastowej interwencji lub odpowiedzi.

Zalecenia dla dziennikarzy i mieszkańców

Aby zapewnić sprawną komunikację, Komenda Miejska Policji prosi dziennikarzy i mieszkańców o korzystanie z podanego numeru telefonu tylko w przypadku spraw wymagających pilnej interwencji. Pozostałe zapytania i prośby o informacje mogą być przekazywane w standardowym trybie po powrocie oficera prasowego do pełnienia obowiązków.

Stosowanie się do tych zaleceń pozwoli na utrzymanie efektywnej i bezproblemowej komunikacji między mieszkańcami, mediami a służbami policyjnymi w okresie nieobecności rzecznika prasowego.


Na podst. KMP Jastrzębie Zdrój