Wymuszenie na skrzyżowaniu w Jastrzębiu-Zdroju, 36-latek stracił prawo jazdy

W Jastrzębiu-Zdroju na skrzyżowaniu Rybnicka - Gagarina - Pochwacie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Kierowca hondy wymusił pierwszeństwo, zderzył się z volvo, a policja natychmiast zatrzymała mu prawo jazdy i dowody rejestracyjne obu aut.
- Zatrzymaj się na chwilę - co wydarzyło się w Jastrzębiu-Zdroju
- Sprawdź skutki - interwencja policji i konsekwencje dla kierowcy
Zatrzymaj się na chwilę - co wydarzyło się w Jastrzębiu-Zdroju
Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 15:20 na skrzyżowaniu ulic Rybnicka, Gagarina i Pochwacie w Jastrzębiu-Zdroju. Jak ustalili funkcjonariusze, 36-letni kierowca hondy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z volvo, które poruszało się prawidłowo.
Sprawdź skutki - interwencja policji i konsekwencje dla kierowcy
W volvo podróżowała kobieta wraz z pasażerką i dwójką dzieci. Jedna z pasażerek została przewieziona do szpitala. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego jastrzębskiej komendy, oceniając rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali sprawcy prawo jazdy. Funkcjonariusze poinformowali także, że kierowca hondy wcześniej był już karany za poważne wykroczenia drogowe.
Z uwagi na uszkodzenia obu pojazdów mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne samochodów volvo oraz honda. Informacje pochodzą od Policji - Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.
Na podstawie: KMP Jastrzębie Zdrój
Ostatnie Artykuły

Na Wyzwolenia wchodzi ciężki sprzęt. Kierowców czeka objazd

Roboty bitumiczne zamkną fragment ul. Głównej. Autobusy pojadą inaczej

Testy ładowarek do autobusów elektrycznych wchodzą w decydującą fazę

W bibliotece padnie pytanie czy naprawdę trzeba kupować tyle ubrań

Heklowane marzenia w Epicentrum. Tkanina zmienia się tu w sztukę

Jazz wchodzi do Jastrzębia–Zdroju. Festiwal zaczyna się od mocnego uderzenia

Od Darii ze Śląska po T.LOVE. Jastrzębie-Zdrój szykuje mocne muzyczne otwarcie

Jedna rozmowa i fikcyjna wygrana - emeryt stracił 5250 zł

Przedszkolaki rozgrzały Halę Omega. Emocji nie brakowało ani przez chwilę

Mszą i apelem pamięci Jastrzębie-Zdrój przypomniało zbrodnię Katynia

Pijany ojciec z 1,5 promila pilnował dwojga maluchów w Jastrzębiu-Zdroju

Nasze Pasje w Kinie Centrum - taniec, śpiew i rytm Klubu Kaktus

Hejt i cyberprzemoc rozbiły szkolną ciszę w Jastrzębiu-Zdroju

