Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Która szlifierka do gładzi sprawdzi się najlepiej do prac remontowych?

W obecnych czasach mamy dostęp do różnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Technologia cały czas idzie do przodu i powstają urządzenia, które pozwolą nam szybko i profesjonalnie wykonać remont.  Jeszcze do niedawna do wygładzania ścian gipsowych używano prymitywnych małych szpachelek. Praca była monotonna i męcząca. Obecnie, można wykonać to szybko i sprawnie dzięki szlifierce do scian gipsowych. Najlepszą gwarancję niezawodności i precyzji daje zyrafa do gipsu

Dlaczego akurat szlifierka do gładzi gipsowych tego typu będzie spisywała się najlepiej? 

Odpowiedź jest bardzo prosta. Dzięki jej budowie możliwe jest precyzyjne i dokładne szlifowanie gipsu. Bez nierówności i rys jak również bez nadmiernego kurzenia się. Żyrafa do gibsu występuję w kilku różnych modelach. W zależności od tego do jakiego pomieszczenia jest przeznaczona. Ważne jest też to, aby w wyborze odpowiedniego modelu brać pod uwagę metraż na jakim będziemy używać szlifierki do gipsu żyrafa. Im większy metraż a co za tym idzie o wiele dłuższy czas pracy na urządzeniu, tym powinno ono mieć odpowiednie parametry i moc. 

Modeli  szlifierek do gipsu zyrafa jest wiele na rynku. Jedną z nich jest żyrafa do szlifowania powierzchni gipsowych Dedra 710W.  To urządzenie waży 5 kg a jej moc to 0.71kw. Średnica tarczy to 225. Nie bez znaczenia przy wyborze odpowiedniej żyrafy do gipsu jest jej długość. Model  szlifierki do gipsu Dedra mierzy 160 cm. Dodatkowo posiada elektroniczną regulację prędkości obrotowej. Kolejną propozycją jest szlifierka do szlifowania powierzchni gipsowych Dedra z przekładnią. Posiada ona taką sama moc jak jej poprzedniczka. Jednak jej ogromną zaletą jest waga zaledwie 3,3 kg. Nie bez znaczenia jest też długość żyrafy do gładzi od 128 - 159 cm. Oba urządzenia posiadają 2 lata gwarancji. Warto też pomyśleć o dodatkowym rozwiązaniu  a mianowicie o szlifierce mimośrodowej Festol. W odróżnieniu od obu modeli żyrafy szlifierki do gipsu, będzie ona doskonałym urządzeniem do wykonania szlifowania wstępnego czy końcowego. Waga tego urządzenia to 1,2 kg co zapewnia doskonałą ergonomię pracy. Warto mieć taką szlifierkę do tynku w swoim asortymencie. Na pewno każdy remont, dzięki połączeniu pracy żyrafy szlifierki Dedra z małym i efektywnym sprzętem Festol będzie prawdziwą przyjemnością. Zapewne nikt nie lubi jak prace remontowe trwają zbyt długo. Kiedy nie ma odpowiedniego sprzętu lub ten, który jest nie sprawdza się lub ciągle psuje i zacina. Wszystkie trzy urządzenia  są warte polecenia. Nie należy również zapomnieć o tym, że do przeprowadzenia remontu potrzebujemy mnóstwa innych akcesoriów bez których nie ma mowy o dobrze wykonanej pracy. Oprócz żyraf do szlifowania, potrzebujemy między innymi pistoletu do malowania. Pokrywanie ścian pędzlem czy wałkiem trwa bardzo długo i zostają smugi, zacieki, ślady po wałku co wygląda nieestetycznie. Dzięki pistoletowi malowanie idzie szybko i sprawnie, a ściany pokrywane są równomiernie. Można też zainwestować lub wypożyczyć agregat do gładzi. Każda maszyna usprawnia i ułatwia prace remontowe. Koszty zakupu takiego sprzętu zwrócą się bardzo szybko.

Ranking szlifierek

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.