Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój - mamy najświeższe oferty pracy

Jastrzębie-Zdrój to miasto na śląsku, w którym  w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku odkryto złoża węgla kamiennego. Zapoczątkowało to przekształcenie miasta w liczący się ośrodek przemysłowy. Jeżeli szukasz pracy w miejscowości Jastrzębie-Zdrój, koniecznie przejrzyj nasze najnowsze ogłoszenia. Na chwilę obecną posiadamy oferty pracy w zawodach takich jak: tajemniczy klient, rekruter, a także w pizzeri

Tajemniczy klient – nowe propozycje zatrudnienia

Tajemniczy klient to pracownik, do którego zadań należy niejawna kontrola. Jego zleceniodawcami mogą być właściciele sklepów, restauracji, czy różnego rodzaju punktów usługowych Tajemniczy klient ma za zadanie sprawdzić, czy pracownicy tych miejsc nienagannie wykonują swoje obowiązki. Nie wiedzą oni, że są obserwowani, co daje obraz ich naturalnego zachowania na co dzień. Tajemniczy klient zdaje pracodawcy szczegółową relacje ze swojej wizyty w kontrolowanym miejscu. Otrzymuje również zwrot wszystkich wydanych pieniędzy. Żeby znaleźć pracę jako tajemniczy klient nie potrzeba konkretnego wykształcenia. O stanowisko to może ubiegać się każdy. Zarobki są w tej branży bardzo indywidualne  trudne do określenia (zależą także od ilości wykonywanych zleceń).

Jeżeli nie chcesz pracować w Polsce i zastanawiasz się nad wyprowadzką za granicę, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na terenie Niemiec.

Dużo ofert pracy dla rekruterów

Rekruter to specjalista odpowiedzialny za rekrutowanie pracowników na zlecenie konkretnej firmy. Odpowiada on za selekcję kandydatów, którzy najlepiej nadają się do wykonywania określonej pracy. Rekruter przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne, udziela też kandydatom do pracy wszystkich niezbędnych informacji. Od rekruterów wymaga się najczęściej wykształcenia wyższego kierunkowego (na zatrudnienie mogą liczyć absolwenci psychologii, socjologii, zarządzania zasobami ludzkimi). Wielu pracodawców oczekuje, że kandydat na stanowisko rekrutera będzie miał doświadczenie na stanowisku związanym z rekrutacją. W pracy tej bardzo ważne są wysokie kompetencje interpersonalne, spostrzegawczość, odpowiedzialność, znajomość języków obcych, a także specyfiki branży, dla której przeprowadzana jest rekrutacja.

Oferty znajdziesz tutaj: https://megapraca.pl/praca-rekruter/jastrzebie-zdroj

Pilnie potrzebny teleopiekun-psycholog

Teleopiekun-psycholog to specjalista, którego zadaniem jest telefoniczne udzielanie pomocy wszystkim osobom, które tego potrzebują. Od kandydata ubiegającego się o to stanowisko wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego. Mile widziane jest także doświadczenie na podobnym stanowisku. Jako, że pomoc udzielana jest telefonicznie, niezmiernie ważne jest posiadanie dobrej dykcji i przyjemnej barwy głosu. Idealny kandydat potrafi szybko nawiązywać relacje z innymi ludźmi, jest empatyczny, nastawiony na rozwiązywanie problemów. Praca ta często wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Z tego względu kandydat powinien również dobrze radzić sobie ze stresem. Jeżeli chodzi o zarobki – duży wpływ na nie ma doświadczenie psychologa.