Manufaktura z Jastrzębia wśród światowych liderów. Już jutro zapraszamy na Dni Otwarte i weekend z szerokopasmowcami!

Closer Acoustics to maleńka manufaktura z Jastrzębia-Zdroju, działająca nieprzerwanie od 2013 roku, zajmująca się produkcją sprzętu audio, należącego do segmentu premium. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją sprzętu audio, kolumn głośnikowych oraz lampowych wzmacniaczy dźwięku czy zaawansowanych przedwzmacniaczy gramofonowych i realizuje projekty na zamówienie wraz z doborem komponentów audio.

Ta niepozorna na pierwszy rzut oka manufaktura może pochwalić się gronem zadowolonych klientów nie tylko z Polski, ale też z Francji, Hiszpanii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, a nawet z Japonii. Produkowany w Jastrzębiu-Zdroju sprzęt cieszy się popularnością i uznaniem wśród autorytetów muzycznego świata. Seria kolumn Vigo spodobała się do tego stopnia, że Closer Acoustics wypuścił na rynek zestaw sygnowany przez meastro Adama Sztabę, składający się z kolumn Vigo EX i najwyższej wersji wzmacniacza lampowego 300B Provocateur.

Closer Acoustics zaprasza na weekend z szerokopasmowcami! Więcej o Dniach Otwartych TUTAJ

Firma Closer Acoustics została wyróżniona Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Miasta 2022 w kategorii Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorcom, którzy wnieśli wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy miasta oraz tworzą jego pozytywny wizerunek.