CAVEMMA 4: Blood Circle już 1 marca w Jastrzębiu-Zdroju!
Emocje sięgają zenitu – nadchodzi CAVEMMA 4: Blood Circle! Miasto Jastrzębie-Zdrój już niedługo stanie się areną zawodów, które przyciągną ludzi spragnionych sportowych emocji. Czy jesteś gotowy na niesamowite pojedynki?
  • Gala CAVEMMA 4 już 1 marca w Jastrzębiu-Zdroju.
  • Wystąpią światowej klasy zawodnicy MMA.
  • Wśród nich Adam Kowalski, który stanie naprzeciw Ederowi "Bambu" de Souzy.
  • Miasto Jastrzębie-Zdrój objęło wydarzenie honorowym patronatem.

Witaj, wielbicielu mieszanych sztuk walki! Zapnij pasy, bo 1 marca w Jastrzębiu-Zdroju odbędzie się wydarzenie, które wprowadzi nas w nowy wymiar emocji sportowych. Kibice już nie mogą się doczekać, kiedy to lokalna hala Widowiskowo-Sportowa zamieni się w wrzący kocioł pełen adrenaliny i walki na najwyższym poziomie.

Gala CAVEMMA 4: Blood Circle przyciąga do miasta tych, którzy w sportach walki widzą nie tylko rywalizację, ale i sztukę. To tutaj sprawdzą się w boju zawodnicy z najwyższej półki, którzy mają na swoim koncie udane występy w federacjach tak prestiżowych jak KSW, UFC czy Bellator. Między linami zmierzy się m.in. niepokonany dotąd na polskim ringu Adam Kowalski, którego ostatnie zwycięstwo nad "Wampirem" jeszcze długo będzie żyło w pamięci miłośników MMA. Tym razem jego rywalem będzie Eder "Bambu" de Souza, który przyjeżdża do Polski po to, by udowodnić swoją przewagę w kategorii półciężkiej.

Szczególnie zapamiętane zostaną debiuty i powroty. Warto zwrócić uwagę na Magdalenę Czaban, która jako "Atomówka" już niedługo może zasiać prawdziwą zawieruchę w świecie profesjonalnego MMA. A także na Piotra "Niedzielę" Niedzielskiego, którego powrót na polski ring będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych punktów programu tego wieczoru.

Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój, Anna Hetman, nie ukrywa dumy z faktu, że właśnie w tym mieście odbędzie się tak ważne wydarzenie dla świata sportów walki. Patronat nad CAVEMMA 4 świadczy o rosnącej roli, jaką Jastrzębie-Zdrój odgrywa na sportowej mapie Polski.

Organizatorzy zapowiadają, że to wydarzenie nie tylko dostarczy widzom świetnego sportowego widowiska, ale też stanie się potwierdzeniem, że polskie MMA nieustannie się rozwija, przyciągając talent i pasję zarówno zawodników, jak i fanów. Jak mówi Marcin Dyga, właściciel organizacji: „Poprzednie edycje CAVEMMA udowodniły, że zaliczamy się do czołowych sił w polskim MMA. Możemy zapewnić, że to będzie kolejna wspaniała noc dla fanów sportu!”

Bilety na tę niepowtarzalną noc sportowych emocji są już w sprzedaży. Nie przegap okazji, by zobaczyć na żywo rywalizację, która na długo zapadnie w pamięć każdemu, kto zostanie świadkiem tych wyjątkowych zmagań.


Na podstawie: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój