MBP w Jastrzębiu-Zdroju: Nowości w Wypożyczalni Gier Planszowych
Czy Twoja rodzina jest gotowa na nową dawkę rozrywki? Odkryj najnowsze hity w świecie gier planszowych!
  • Nowe gry w ofercie Wypożyczalni Gier Planszowych w Jastrzębiu-Zdroju.
  • Zróżnicowana rozrywka dla każdego, od najmłodszych po dorosłych.
  • Wyjątkowe propozycje edukacyjne i strategiczne wzbogacą wspólne wieczory.

W Jastrzębiu-Zdroju, w sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Masnówka, mieści się miejsce, które jest rajem dla miłośników planszówek – Filia nr 2 Wypożyczalni Gier Planszowych przy ulicy Witczaka 3a. To tutaj, prosto na półki, trafiło kilka perełek, które z pewnością wzbudzą emocje i wyzwolą ducha rywalizacji wśród członków rodziny.

Miłośnicy zwierząt znajdą coś dla siebie w grze "Dino Crunch", gdzie gracze muszą wykazać się zręcznością, aby uniknąć zębów groźnego dinozaura, oraz "Turtle Bay", która zaprasza do wyścigu żółwi morskich. To gry, które nie tylko dostarczą mnóstwa zabawy, ale też pomogą rozwinąć zdolności manualne najmłodszych.

Dla tych, którzy lubią trochę więcej strategii, "Złodziej kart" zaoferuje emocjonujące emocje w starciu o to, kto zdobędzie jak najwięcej kart, a "Morska bitwa" przeniesie graczy w świat morskich strategii i sprytnej walki o dominację na morzu. Są to gry, które uczą planowania i myślenia strategicznego.

Edukacja przez zabawę to motyw przewodni gry "Nauka liczenia – łączy nas piłka", która łączy w sobie pasję do piłki nożnej z nauką liczenia. To świetny sposób, aby najmłodsi poznali cyfry i liczby w atrakcyjnej, sportowej oprawie.

Nie zabrakło również propozycji dla tych, którzy cenią prostotę i kreatywność. "Story Cubes: Psi Patrol" to gra, która rozwija wyobraźnię i kreatywność, zachęcając do opowiadania historii. Z kolei "Donkey Game", drewniana gra zręcznościowa, to doskonały test dla pewności ręki.

Wypożyczalnia Gier Planszowych w Masnówce nieustannie poszerza swoją ofertę, aby zapewnić mieszkańcom Jastrzębia-Zdroju dostęp do najnowszych i najciekawszych propozycji z świata gier planszowych. To miejsce, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą coś dla siebie, a wspólne wieczory przy grach planszowych staną się jeszcze bardziej emocjonujące.

Zapraszamy do odwiedzenia Filii nr 2 przy ul. Witczaka 3a. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer 32 476 13 61. Czekają na Ciebie godziny świetnej zabawy i niezapomnianych emocji!


MBP w Jastrzębiu-Zdroju