Wieczór Kobiet w Bibliotece
Czy jest lepszy sposób na uczczenie Miesiąca Kobiet niż inspirujące spotkanie poświęcone siłom i osiągnięciom kobiet? Odkryj z nami magię „Wieczoru Kobiet w Bibliotece”, który zmieni Twoje spojrzenie na marcowe obchody.
  • Spotkanie dedykowane kobietom w Bibliotece Głównej.
  • Wyjątkowa data: 7 marca, godz. 17:30.
  • Inspirujące rozmowy i niezapomniana rozrywka.

Jako mieszkańcy naszego miasta, mamy wyjątkową okazję dołączyć do wydarzenia, które świętuje kobiecą siłę i twórczość. Biblioteka Główna przy ul. Wielkopolska 1a jest miejscem, gdzie 7 marca o godzinie 17:30 odbędzie się „Wieczór Kobiet”. To wydarzenie, które każdego roku gromadzi wokół siebie nie tylko miłośników literatury, ale i wszystkich, którzy pragną celebrować osiągnięcia oraz inspirujące historie kobiet.

Wieczorem możemy spodziewać się nie tylko rozmów z inspirującymi gośćmi, ale i rozrywki, która pozostaje w pamięci na długo. To wyjątkowa okazja, aby wyrwać się z codziennej rutyny i spędzić czas w gronie osób, które dzielą nasze zainteresowania i pasje.

Zaproszenie na „Wieczór Kobiet” to więcej niż tylko okazja do spędzenia wolnego wieczoru w przyjemny sposób. To przede wszystkim szansa na nabycie nowych inspiracji i siły do działania, której tak często poszukujemy w naszym codziennym życiu. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dołączyć do nas i celebrować ten wyjątkowy czas w roku, kiedy to my, kobiety, stajemy w centrum uwagi.


Według informacji z: Biblioteka Główna w Jastrzębiu-Zdroju