Rusza II Edycja Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego 18 Maja
Rowerowa przygoda na granicy – nie przegap Festiwalu Żelaznego Szlaku!
  1. 18 maja rusza druga edycja Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego.
  2. Przejazd przez malownicze tereny Jastrzębia-Zdroju i bogate krajobrazy Polski oraz Czech.
  3. Możliwość nawiązania nowych znajomości i czerpania radości z aktywnego wypoczynku.
  4. Dwudniowy festiwal pełen atrakcji i niezapomnianych widoków.

Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek na wyjątkowe wydarzenie, które zainauguruje sezon rowerowy w naszym regionie. Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego to nie tylko okazja do przeżycia sportowej przygody, ale także doskonały sposób na odkrywanie urokliwych zakątków zarówno po polskiej, jak i czeskiej stronie granicy. Uczestnicy będą mieli szansę na delektowanie się naturą i pięknymi pejzażami, które oferują wybrane trasy.

Poprzednia edycja festiwalu cieszyła się dużym zainteresowaniem, przyciągając wielu mieszkańców, turystów oraz przedstawicieli mediów. Tegoroczna odsłona zapowiada się równie atrakcyjnie, z nowymi trasami i jeszcze większą liczbą atrakcji. "Dwudniowa transgraniczna przygoda! Wiele atrakcji i pięknych widoków!" - zapewniają organizatorzy.

Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną ogłoszone niebawem, ale już teraz warto zarezerwować sobie czas w kalendarzu. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do aktywnego spędzenia czasu w gronie innych pasjonatów kolarstwa i natury. Festiwal Żelaznego Szlaku Rowerowego to idealna propozycja na wiosenny weekend pełen emocji i pięknych widoków.


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój