Jastrzębie-Zdrój świętuje swoje urodziny – zapraszamy 7-9 czerwca!
Nie lada gratka dla miłośników lokalnych festiwali! Nadchodzący weekend obfitować będzie w atrakcje dla każdego – od najmłodszych po dorosłych. Przekonajcie się sami!
  1. 7 czerwca, piątek: bogaty program dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego od 16:00.
  2. 8 czerwca, sobota: główne koncerty na Stadionie Miejskim, start o 17:00.
  3. 9 czerwca, niedziela: zakończenie festiwalu w Parku Zdrojowym, również od 17:00.

W pierwszy dzień festiwalu, Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego zamieni się w krainę czarów dla najmłodszych. Od godziny 16:00, dzieciaki będą miały okazję zobaczyć spektakl Gwardii Gryfa, Ula Pakuła Show z atrakcjami dla najmłodszych, a także pokazy freestyle football Dawida Krzyżowskiego. Nie zabraknie animacji, konkursów z nagrodami oraz prezentacji lokalnych talentów.

Sobota to czas na główne koncerty na Stadionie Miejskim, gdzie od godziny 17:00 mieszkańcy będą mogli cieszyć się muzyką na żywo. To idealna okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, delektując się dźwiękami ulubionych wykonawców.

Festiwal zakończy się w niedzielne popołudnie w Parku Zdrojowym, gdzie również od godziny 17:00 zaplanowano rozrywki na świeżym powietrzu. To doskonały moment na rodzinny spacer połączony z kulturalnym akcentem.

Dzięki różnorodności atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie, a organizatorzy zadbali, aby program był atrakcyjny zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników. Miasto tętnić będzie życiem przez cały weekend, co jest wspaniałą okazją do wspólnego świętowania i cieszenia się z uroków lokalnych imprez. Zapraszamy do udziału w tej niezapomnianej, pełnej emocji i muzyki, miejskiej fiestie!


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój