Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite zdobył złoto na Mistrzostwach Polski
Reprezentanci Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite odnieśli spektakularny sukces na Mistrzostwach Polski, zdobywając pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Zawody odbyły się 1 czerwca w Wieliczce, przyciągając 214 zawodników z 63 klubów z całego kraju.
  1. Zawody odbyły się 1 czerwca w Wieliczce.
  2. Karatecy z Jastrzębia-Zdroju zdobyli pierwsze miejsca.
  3. Turniej zgromadził 214 zawodników z 63 klubów.
  4. Sędziowali m.in. Shihan Janusz Piórkowski i Sensei Michał Dróżdż.

W Mistrzostwach Polski w Karate Kyokushin, które odbyły się 1 czerwca w Wieliczce, zawodnicy Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite zaprezentowali się znakomicie, zdobywając najwyższe miejsca na podium. Było to wydarzenie, które zgromadziło aż 214 zawodników z 63 klubów z całej Polski.

Wśród sędziów, którzy czuwali nad sprawiedliwością zawodów, znaleźli się uznawani w środowisku specjaliści: Shihan Janusz Piórkowski, Sensei Michał Dróżdż i Sensei Robert Cegielski. Ich doświadczenie i profesjonalizm zapewniły wysoki poziom oceny walk.

W turnieju udział wzięli również Maria Franek, Marta Nalewajek, Witold Szweda i Kuba Stępień, którzy reprezentowali Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite z dużym zaangażowaniem i pasją.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy zdobytych medali i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustannego rozwoju na drodze sportowej. Ich osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca i determinacja przynoszą wspaniałe rezultaty.


Wg inf z: UM Jastrzębie-Zdrój