Bzie wybiera nowego sołtysa: zebranie już 18 czerwca
18 czerwca odbędzie się ważne zebranie wyborcze, podczas którego mieszkańcy Bzia zdecydują, kto zostanie nowym sołtysem. To kluczowy moment dla społeczności, aby wybrać swojego lidera.
  1. Termin zebrania: 18 czerwca o 17:30
  2. Miejsce: Dom Strażaka przy ul. Rostków 7
  3. Powód wyborów: dotychczasowy sołtys został prezydentem miasta
  4. Znaczenie udziału mieszkańców w wyborach

W najbliższy wtorek, 18 czerwca, o godzinie 17:30 w Domu Strażaka przy ulicy Rostków 7 odbędzie się zebranie wyborcze. Mieszkańcy Bzia będą mieli możliwość wybrania nowego sołtysa. To istotne spotkanie, które zadecyduje o przyszłości lokalnej społeczności.

Wybór nowego sołtysa jest konieczny, ponieważ dotychczasowy sołtys, Michał Urgoł, został wybrany przez mieszkańców Jastrzębia-Zdroju na Prezydenta Miasta. W związku z tym jego dotychczasowa funkcja w Bziu pozostaje nieobsadzona.

Prezydent Miasta Jastrzębia-Zdroju zachęca wszystkich mieszkańców sołectwa do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. "Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborze nowego sołtysa Bzia. Każdy głos się liczy!" - podkreśla Urząd Miasta.

Podczas zebrania mieszkańcy będą mieli okazję wysłuchać kandydatów na sołtysa oraz podjąć decyzję poprzez głosowanie. To moment, w którym każdy głos może wpłynąć na przyszłość Bzia, dlatego tak ważne jest, aby jak najwięcej mieszkańców wzięło udział w wyborach.

Warto przypomnieć, że sołtys odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu sprawami lokalnymi i reprezentowaniu interesów mieszkańców. Dlatego wybór odpowiedniego kandydata jest istotny dla dalszego rozwoju sołectwa.

Nie przegapcie tej okazji i bądźcie częścią procesu decyzyjnego! Wasz udział ma znaczenie dla całej społeczności.


Według informacji z: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój