Towarowa Live: Koncerty w Łaźni Moszczenica
Zapraszamy na cykl koncertów Towarowa Live, które odbywać się będą w czwartki w Łaźni Moszczenica. To niepowtarzalna okazja, by posłuchać młodych, obiecujących artystów polskiej sceny alternatywnej w wyjątkowej atmosferze.
  1. Koncerty odbywają się w każdy czwartek latem
  2. Występy młodych i utalentowanych muzyków
  3. Przed koncertami sety DJ Urbaniaka
  4. Strefa relaksu i gastronomiczna

Podczas całego lata, w każdy czwartek, Łaźnia Moszczenica wypełni się dźwiękami alternatywnej muzyki. Cykl koncertów Towarowa Live to doskonała okazja, by spędzić wieczór w towarzystwie młodych artystów, których twórczość balansuje na granicy różnych gatunków muzycznych.

DJ Urbaniak rozpocznie każdą imprezę już o godzinie 16:30, serwując energetyczne sety, które wprowadzą nas w nastrój przed głównymi występami wieczoru.

Jednym z pierwszych artystów, którzy wystąpią na scenie, będzie Zagi. Koncert odbędzie się 13 czerwca o 18:00. Zagi to dziewczyna z gitarą, multiinstrumentalistka, której utwory łączą elementy alternatywy i popu, a jej teksty wyróżniają się ambitnym przekazem.

Kolejny czwartkowy wieczór, 27 czerwca o 18:00, wystąpi Lui Gawrońska i duet MUD/O. Luiza to wszechstronna artystka, która z pasją oddaje się zarówno muzyce, jak i sportom walki. MUD/O, warszawski duet, prezentuje muzykę, która łączy indie-pop z folkowymi i bedroomowymi brzmieniami.

11 lipca o 18:00 scenę przejmie Postman, czyli Kostiantyn Pochtar. Pochodzący z Kijowa muzyk, który od 2017 roku koncertuje po całej Europie, z pewnością nie zawiedzie swoim występem. Jego utwory wykonywane są zarówno w języku ukraińskim, jak i angielskim.

25 lipca o 18:00 będziemy mieli okazję posłuchać Zbyszka Adamka. Ten wokalista, producent i tekściarz znany jest z utworów, które potrafią zarówno bawić, jak i wprowadzać w nostalgiczny nastrój. Jego singiel "Maj" stworzony z Lucasem Flintem przez długi czas królował na playlistach.

8 sierpnia o 18:00 wystąpi Follow Rivers. To indie folkowe małżeństwo, które od 2016 roku łączy ciepłe wokale z dźwiękami gitar, czasami sięgając po ukulele.

Na zakończenie cyklu, 22 sierpnia o 18:00, zagra Rozen. Ich twórczość to mieszanka indie folku i popu, z ciepłym wokalem i bogatym instrumentalnym tłem. W utworach Rozen opowiadają historie dotykające uniwersalnych doświadczeń.

Nie przegapcie tych wyjątkowych koncertów! Towarowa Live to nie tylko muzyka, ale także doskonała okazja do relaksu i spędzenia letnich wieczorów w wyjątkowym miejscu. Zapraszamy!


UM Jastrzębie-Zdrój