Otwarcie parku handlowego
Nowy park handlowy "Karuzela" otwiera swoje podwoje dla mieszkańców! Miejsce, które zastąpiło dawny plac manewrowy szkół jazdy, oferuje nie tylko szeroką gamę sklepów, ale i liczne atrakcje podczas inauguracji.
  1. Otwarcie z udziałem władz miasta i przemówieniem prezydenta Michała Urgoła.
  2. 14 sklepów na powierzchni blisko 12 000 m².
  3. Specjalne rabaty i promocje od najemców.
  4. Duży parking i bezpieczne rondo ułatwiające dojazd.

Na terenie dawnego placu manewrowego szkół jazdy powstał nowoczesny park handlowy "Karuzela". Nowy kompleks zajmuje blisko 12 000 metrów kwadratowych, na których znajdziemy 14 sklepów. Budowa zakończyła się sukcesem, a zakończony projekt obejmował również stworzenie bezpiecznego ronda, które ma zapewnić płynność ruchu i ułatwić dojazd do obiektu.

Podczas otwarcia kompleksu, prezydent Michał Urgoł podkreślił znaczenie inwestycji dla rozwoju miasta. W swoim przemówieniu zaznaczył: „Gratuluję Państwu realizacji tego dużego projektu. Cieszę się, że na mapie Jastrzębia-Zdroju powstaje tak imponujących gabarytów park handlowy, który z pewnością przyciągać będzie swoją atrakcyjnością mieszkańców naszego miasta i całego regionu. Teraz ten rejon miasta na czele z Parkiem Zdrojowym i zabytkową dzielnicą Zdrój, Carbonarium w dawnej, górniczej łaźni i oczywiście Karuzelą zyska jeszcze większą popularność. Każda tego typu inwestycja jest wielkim krokiem w stronę rozwoju gospodarczego miasta. Gwarantuje dodatkowe miejsca pracy i znacznie wpływa na prestiż naszego miasta. To projekt, który jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby konsumentów, mieszkańców i osób odwiedzających Jastrzębie-Zdrój. Dostępność sklepów, które u nas debiutują, duży parking na ponad 300 miejsc, dogodny i bezpieczny dojazd to tylko nieliczne atuty nowo powstałego parku handlowego.”

Z okazji otwarcia, właściciele przygotowali dwudniowe świętowanie pełne atrakcji. Wśród zaplanowanych wydarzeń są naukowe pokazy i warsztaty, które zainteresują zarówno dorosłych, jak i dzieci. Najemcy sklepów również przygotowali specjalne oferty, w tym rabaty i promocje.

W "Karuzeli" mieszkańcy znajdą szeroki wybór sklepów. Na szczególną uwagę zasługują debiutujące w regionie marki Jula i Woolworth. Dodatkowo, dostępne będą salony popularnych marek takich jak Sinsay, Pepco, RTV EURO AGD, Martes Sport, Rossmann, Dealz i Kakadu Zoo. Na terenie kompleksu zostanie także otwarty supermarket sieci Carrefour, co z pewnością zwiększy atrakcyjność miejsca.


Opierając się na: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój