Rodzinny Rajd Rowerowy rusza 27 lipca spod Hali Widowiskowo-Sportowej
Już 27 lipca odbędzie się długo oczekiwany Rodzinny Rajd Rowerowy, organizowany przez sklep rowerowy "Super Koło". To wspaniała okazja, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi. Sprawdź szczegóły wydarzenia i dołącz do rowerowej przygody!

Start Rodzinnego Rajdu Rowerowego spod Hali Widowiskowo-Sportowej

Rodzinny Rajd Rowerowy zaplanowany na 27 lipca rozpocznie się o godzinie 14.30 spod Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Jana Pawła II 6. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które uprzyjemnią czas uczestnikom i ich rodzinom. To wydarzenie to doskonała okazja, by w otoczeniu innych miłośników rowerów, cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu.

Zapisy i opłaty startowe – co warto wiedzieć?

Zapisy na rajd już trwają i można ich dokonać przez internetowy panel zapisów do 24 lipca do godziny 23:59. Organizatorzy przypominają, że opłatę startową należy uiścić elektronicznie. Koszt udziału to 10 zł dla dzieci i młodzieży do 18 lat (rocznik 2006 i młodsi) oraz 18 zł dla dorosłych powyżej 20 lat (rocznik 2005 i starsi). W ramach opłaty uczestnicy otrzymują poczęstunek oraz ubezpieczenie NNW.

Program wydarzenia – od weryfikacji do strefy atrakcji

Harmonogram rajdu jest starannie zaplanowany. Weryfikacja zgłoszeń oraz wydawanie pakietów startowych odbędzie się między 13.30 a 14.15. Start uczestników zaplanowano na 14.30, a zakończenie rajdu przewidziano na około 16.00. Po zakończeniu rajdu, od 16.00 do 18.30, wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez sklep rowerowy "Super Koło" w specjalnie zorganizowanej strefie.

Limit uczestników i korzyści z udziału

Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona do 150 uczestników. Udział w rajdzie to nie tylko zdrowa dawka ruchu na świeżym powietrzu, ale także okazja do integracji z innymi mieszkańcami oraz wspólnego świętowania pasji do jazdy na rowerze. Uczestnicy mogą liczyć na poczęstunek oraz ubezpieczenie NNW, co dodatkowo zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas wydarzenia.

Podsumowanie – nie przegap tej okazji!

Rodzinny Rajd Rowerowy to wydarzenie, które warto wpisać do swojego kalendarza. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniane popołudnie pełne atrakcji, sportowych emocji i wspaniałej atmosfery. Nie czekaj, zapisz się już dziś i dołącz do rowerowej przygody!


Na podstawie: UM Jastrzębie-Zdrój