Carborock już w sobotę – bilety w sprzedaży także w dniu festiwalu
Już w najbliższą sobotę miasto będzie tętnić muzyką rockową dzięki nowemu festiwalowi Carborock. To wyjątkowe wydarzenie ma szansę na stałe wpisać się w kalendarz imprez kulturalnych, a wszystko zależy od Waszego wsparcia i frekwencji!

Festiwal Carborock: Nowa inicjatywa kulturalna w mieście

W sobotę miasto przemieni się w rockową stolicę dzięki pierwszej edycji festiwalu Carborock. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników dobrej muzyki do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety, dostępne w przedsprzedaży po 50 zł, można nabyć wciąż w fantastycznej cenie. Co więcej, posiadacze „Karty Jastrzębianina” mogą skorzystać z dodatkowej zniżki i zaoszczędzić 10 zł na zakupie biletu. Warto pamiętać, aby mieć kartę przy sobie i okazać ją przy wejściu.

Line-up festiwalu: Czołowe zespoły na jednej scenie

Festiwal Carborock zapowiada się niezwykle obiecująco dzięki imponującemu line-upowi. Na scenie pojawią się zespoły takie jak Snowblind, Batna i Imperial Sin. Gwiazdami wieczoru będą jednak niekwestionowani liderzy polskiej sceny rockowej – Illusion oraz Luxtorpeda. To doskonała okazja, aby usłyszeć na żywo utwory, które podbiły serca wielu fanów. Będzie to niezapomniany wieczór pełen energetycznych występów i rockowych brzmień.

Piotr "Makak" Szarłacki poprowadzi imprezę

Całość wydarzenia poprowadzi znany radiowy dziennikarz muzyczny i prezenter Antyradio – Piotr „Makak” Szarłacki. Jego charyzma i doświadczenie gwarantują, że festiwal przebiegnie w doskonałej atmosferze, a uczestnicy będą mieli zapewnioną świetną zabawę. Makak jest również autorem popularnej audycji Makakofonia MakakArt, co dodatkowo podkreśla jego zaangażowanie w świat muzyki rockowej.

Praktyczne informacje dla uczestników

Bramy festiwalu zostaną otwarte o godzinie 16:00, a organizatorzy zachęcają do śledzenia fanpage'a Carborock, aby być na bieżąco z wszelkimi informacjami dotyczącymi imprezy. Bilety będą dostępne także w dniu festiwalu, więc nawet osoby, które zdecydują się w ostatniej chwili, będą mogły dołączyć do wydarzenia.

Carborock to nie tylko szansa na świetną zabawę, ale także na wsparcie lokalnej inicjatywy kulturalnej. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu i sprawić, by pierwsza edycja była sukcesem, który na stałe wpisze się w kulturalny krajobraz miasta.


Wg inf z: UM Jastrzębie-Zdrój