Kąpielisko Zdrój otwarte do 7 września codziennie 10–18 w promocyjnej cenie

Lato trwa jeszcze przez kilka dni — kąpielisko „Zdrój” przy ul. Witczaka zaprasza na ostatnie słoneczne popołudnia i kąpiele przed końcem sezonu.
- Przyjdź na kąpielisko Zdrój przy ul. Witczaka — korzystaj do 7 września
- Sprawdź godziny oraz informacje o promocyjnym bilecie — Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza
Przyjdź na kąpielisko Zdrój przy ul. Witczaka — korzystaj do 7 września
Kąpielisko „Zdrój” pozostaje czynne mimo zakończenia wakacji — dostępne będzie dla mieszkańców i gości do najbliższej niedzieli, 7 września. Obiekt zaprasza codziennie, co daje ostatnią szansę na letni relaks nad wodą przed jesienną przerwą.
Sprawdź godziny oraz informacje o promocyjnym bilecie — Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że kąpielisko jest otwarte w godzinach 10:00–18:00 każdego dnia. Przy ul. Witczaka można więc zaplanować popołudniowe chwile na słońcu i w wodzie zarówno w ciągu tygodnia, jak i w weekend.
W komunikacie organizatora pojawia się także informacja o obowiązywaniu promocyjnej ceny biletu przez cały tydzień. W ogłoszeniu nie podano jednak konkretnej kwoty biletu — warto zatem skontaktować się bezpośrednio z MOSiR, jeśli potrzebujesz szczegółów przed wyjściem.
Niech wrzesień zacznie się od słońca, wody i dobrej zabawy — organizator serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na kąpielisko „Zdrój”.
Na podstawie: Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój
Autor: krystian