Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

To będzie Wielka Sobota jastrzębskiego sportu! JKH GKS Jastrzębie powalczy o mistrzostwo, Jastrzębski Węgiel o finał PlusLigi, a GKS Jastrzębie zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

Przedstawia kibiców na trybunie Jastora - zdjęcie archiwalne.

Fot. archiwum

Niestety, z oczywistych powodów, wszystkie mecze rozgrywane są bez udziału publiczności. Fakt bolesny, tym bardziej, że wszyscy grają u siebie. Na otarcie łez - wszystkie wydarzenia będą transmitowane.


3.04.2021r.:

GKS Jastrzębie – Puszcza Niepołomice
Ipla.tv (dostęp bezpłatny) - rozpoczęcie transmisji o 12:35
 

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia
TVP Sport oraz sport.tvp.pl – rozpoczęcie transmisji o 14.15
 

Jastrzębski Węgiel – Verva Warszawa Orlen Paliwa
Ipla.tv (dostęp płatny) oraz Polsat Sport – rozpoczęcie transmisji o 17.30


Najwcześniej, o 12:40, zagrają piłkarze GKS Jastrzębie. W 23. kolejce Fortuna 1 Ligi przy Harcerskiej podejmą Puszczę Niepołomice. Z pewnością emocji nie zabraknie, bowiem GKS Jastrzębie za wszelką cenę potrzebuje punktów. W tabeli panuje ścisk, a od spadkowego miejsca dzielą nas tylko 3 oczka.

O 14:30 na tafli Jastora zabrzmi pierwsza syrena piątego pojedynku o złoty medal Polskiej Hokej Ligi. Podopieczni Roberta Kalabera potrzebują jednego zwycięstwa, gdyż stan rywalizacji do czterech wygranych wynosi 3:1 dla JKH. - Jeszcze nic nie wygraliśmy – przekonuje Zackary Phillips w wywiadzie dla klubowej strony internetowej, do którego lektury serdecznie zachęcamy.

Na deser mecz półfinału PlusLigi. Jastrzębski Węgiel kontra Verva Warszawa Orlen Paliwa. Gramy do dwóch zwycięstw. Starcie nr 1 rozpocznie się o 17.30 w Hali Widowiskowo-Sportowej, rewanż w stolicy. Ewentualne trzecie spotkanie w Jastrzębiu-Zdroju.