Depilacja laserowa - dlaczego warto ją wybrać?

Depilacja laserowa to efektywny i szybki sposób na pozbycie się włosów z ciała, twarzy, jak również z miejsc intymnych. W porównaniu z innymi, tradycyjnymi metodami depilacji, zabieg laserowy jest najszybszy, bezbolesny i ma najmniejsze ryzyko na wystąpienie podrażnień na skórze. Depilacja maszynkami do golenia, woskiem czy plastrami jest zdecydowanie gorszym wyborem niż depilacja laserowa.

Depilacja laserowa - innowacyjna metoda wykonywania depilacji

Depilacja laserowa to najlepszy wybór z metod depilacji dostępnych na rynku. Dzięki innowacyjnej technologii, depilacja laserowa to najszybszy i najbardziej skuteczny zabieg. Laser do depilacji, dzięki najnowszym technologiom jest polecaną metodą usuwania włosów z ciała, twarzy czy miejsc intymnych. Sugeruje się przeprowadzenie od 4 do 6 zabiegów, w celu uzyskania trwałych efektów.

Technologia wykorzystana przy depilacji laserowej sprawia, że depilacja nigdy nie była prostsza. Dzięki zastosowanym innowacjom, laserowa depilacja przeprowadzana jest skutecznie a dyskomfort pacjenta jest ograniczony do minimum.” - mówi kosmetolog Natalia Cholak z Clinica Cosmetologica

Depilacja laserowa - Kiedy najlepiej ją wykonać?

Depilację laserową najlepiej wykonać w zimie. Podczas zabiegów laserem, ważne jest zabezpieczenie skóry przed oddziaływaniem promieni UV. W zimie, nasza skóra jest najmniej narażona na oddziaływanie promieni UV i najmniej opalona, dlatego poleca się wykonywanie takich zabiegów właśnie w tym okresie.

Depilacja laserowa - pielęgnacja po zabiegu

Laserowa depilacja wymaga jednak dbania o swoje ciało po zabiegu. Na co należy uważać po zabiegu?

  • Należy unikać sauny i basenów, a także gorących prysznicy (około 3 dni po zabiegu)
  • W obszarach depilowanych nie używać dezodorantów i antyperspirantów (w dniu zabiegu)
  • Poleca się używanie kremów z filtrem
  • Zaleca się unikania opalania skóry

Depilacja laserowa w Gdańsku i Gdyni

Zabieg depilacji laserowej jest wykonywany w placówkach Clinica Cosmetologica w Gdańsku i Gdyni. Placówka wyróżnia się wysoką jakością przeprowadzanych zabiegów i duża ilością zadowolonych klientów. Przed zabiegiem można dokonać darmowej konsultacji z kosmetologiem. Chcąc wykonać zabieg laserowej depilacji, warto zdecydować się na jedną z placówek Clinica Cosmetologica.

Depilacja laserowa to najbardziej efektywna metoda usuwania włosów z całego ciała. Dzięki nowoczesnym technologiom, zabieg jest bardzo skuteczny i co najważniejsze, nie boli. Zastanawiając się nad zabiegiem, warto odwiedzić witrynę https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny/

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607