Nauka jazdy na łyżwach na Jastorze już 23 marca - nie przegap ostatniej szansy w tym roku
Zimowy taniec na lodzie powraca! Zapraszamy na zajęcia nauki jazdy na łyżwach w naszym mieście. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjemność z aktywności fizycznej, połączona z doskonałą okazją do oderwania się od ekranów komputerów, tylko czeka, byś jej doświadczył.
  1. Start szkółki jazdy na łyżwach zaplanowano na 23 marca, o godzinie 12.15.
  2. Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych.
  3. Uczestnicy mają możliwość wypożyczenia sprzętu – łyżwy i kaski ochronne są dostępne na miejscu.
  4. Organizator zapewnia również opiekę medyczną podczas zajęć.

Zima to czas, kiedy miasto ożywa białym puchem, a zamarznięte tafle stawów i jezior wabią miłośników zimowych szaleństw. Początek wiosny nie oznacza jednak końca przyjemności, jaką dają aktywności na świeżym powietrzu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ostatnią w tym sezonie edycję szkółki nauki jazdy na łyżwach. To wyjątkowa okazja, by pod okiem profesjonalnych instruktorów, bez względu na dotychczasowe doświadczenie, zrobić pierwsze kroki na lodzie lub doskonalić swoje umiejętności.

"Nauka jazdy na łyżwach zapewnia dużo radości, poprawia sprawność fizyczną, odciąga od komputerów i na pewno daje dużo satysfakcji z osiągniętych efektów." - zapewnia trener prowadzący zajęcia. Te słowa są nie tylko obietnicą dobrej zabawy, ale i motywacją do wykorzystania ostatnich chwil zimy na aktywne spędzenie czasu w gronie rodziny lub przyjaciół.

Uczestnictwo w szkółce to nie tylko nauka i doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, ale również szansa na zdobycie nowych znajomości oraz ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. Warto więc nie przegapić tej okazji i dołączyć do grona osób, które już niebawem będą mogły cieszyć się płynną jazdą na lodzie.


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój