UM Jastrzębie-Zdrój: Młodzież świętowała nadejście wiosny na Legalnym Dniu Wagarowicza
Wiosenna energia rozkwitła wśród młodych mieszkańców naszego miasta, którzy w pełnym słońcu i doskonałych nastrojach świętowali Dzień Wagarowicza. Miejsce spotkań, Ośrodek Wypoczynku Niedzielnego, zamieniło się w scenę niezapomnianej zabawy, tanecznych popisów i twórczych wyzwań. To wszystko za sprawą wydarzenia, które pokazało, że wiosna w naszym mieście rozpoczyna się z rozmachem.
  1. Jastrzębska młodzież przyjęła pierwszy dzień wiosny z entuzjazmem w Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego.
  2. Energetyczna muzyka DJ Eproma i taneczne popisy to tylko część atrakcji, które rozgrzały uczestników.
  3. Organizacja wydarzenia za sprawą Miejskiego Ośrodka Kultury wywołała pozytywne emocje i pozwoliła na bezpieczne świętowanie.
  4. Konkurs na najbardziej kreatywne przebranie wiosenne podkreślił kreatywność i zaangażowanie młodych mieszkańców.

Wiosenny dzień pełen słońca i pozytywnej energii przyciągnął do Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego tłumy młodych ludzi, pragnących świętować rozpoczęcie nowego sezonu w aktywny i kreatywny sposób. Dzięki zaangażowaniu Miejskiego Ośrodka Kultury, uczestnicy mieli okazję nie tylko świetnie się bawić, ale też wyrazić siebie poprzez taniec, śpiew, czy udział w konkursie na najbardziej kreatywne przebranie wiosenne.

Wśród rozbrzmiewających dźwięków muzyki, której początek dał DJ Eprom, młodzież roztańczyła wiosnę, skutecznie wypędzając zimową aurę z naszego miasta. OWN jest super miejscem do spędzania czasu z przyjaciółmi. Dzięki tej imprezie, nie tylko się bawimy, ale też poznajemy nowych ludzi – podkreślił Michał, uczeń szkoły średniej, wskazując na społeczny aspekt wydarzenia.

Kierownictwo całego przedsięwzięcia objął Jakub Grochowski z grupy sKuMaJ Team, który nie tylko pełnił rolę konferansjera, ale także z pełnym zaangażowaniem dbał o płynność i atrakcyjność programu. Jego praca, wraz z wsparciem Miejskiego Ośrodka Kultury, zaowocowała wydarzeniem, które na długo zostanie w pamięci uczestników.

Dzień Wagarowicza w naszym mieście udowodnił, że młodzi ludzie, mając do dyspozycji odpowiednią przestrzeń i wsparcie, mogą świętować w sposób twórczy i bezpieczny. Wydarzenie to nie tylko urozmaicone działania i zabawa, ale także pokazanie młodzieży, że miasto dba o ich rozwój i dobre samopoczucie.


Według informacji z: UM Jastrzębie-Zdrój