Wiosenne fontanny na deptaku Jastrzębia-Zdroju już działają! Mieszkańcy zachwyceni
Wiosna zawitała do naszego miasta z wielkim rozmachem, inaugurując sezon wydarzeń z niezapomnianym spektaklem fontann. To wyjątkowy czas, kiedy nasze społeczności łączą się, by celebrować początek cieplejszych dni, a magia wody i światła przyciąga tłumy mieszkańców i turystów, obiecując niezapomniane wrażenia.
  1. Uruchomienie fontann zdrojowych 21 marca zainaugurowało sezon wydarzeń.
  2. Spektakl "Światło i Dźwięk" zachwycił zgromadzonych, stając się niezapomnianym momentem wieczoru.
  3. Koncert fortepianowy Tomasza Pali oraz pokaz laserowy urozmaiciły program.
  4. Prezydent Anna Hetman zapowiedziała rok pełen spektakularnych wydarzeń.

Wraz z nadejściem wiosny nasze miasto rozbrzmiewa radością i kolorami, a deptak przy ulicy 1 Maja stał się miejscem, gdzie mieszkańcy mogą cieszyć się wspólnymi chwilami. "To świetna okazja do spotkania się z sąsiadami i cieszenia się razem z nimi," mówi z uśmiechem pani Zofia, doceniając wartość wspólnego świętowania.

Wydarzenie to przyciągnęło zarówno najmłodszych, jak i dorosłych, którzy z zaciekawieniem podziwiali nie tylko atrakcje kulturalne, ale przede wszystkim fontanny. "To było niesamowite widzieć, jak dzieciaki zachwycały się fontannami. Ich uśmiechy były bezcenne," dzieli się wrażeniami pan Krzysztof, podkreślając, jak ważne są takie momenty dla rodzin i społeczności.

Wzruszająca atmosfera i wspólna radość to nie tylko zasługa uruchomionych fontann, ale także wyjątkowego pokazu "Światło i Dźwięk". "Dawno nie widziałam niczego tak pięknego! Muzyka, światło i ta magia fontann - to było coś niesamowitego!" - wyznała młoda mama, spacerująca z synkiem, podkreślając wyjątkowość wspólnie spędzonego czasu.

Inauguracja nowego sezonu wydarzeń stanowi zapowiedź licznych atrakcji, które czekają na mieszkańców i odwiedzających przez cały rok. Prezydent Anna Hetman zapewnia: "To dopiero początek! Cały rok będzie tętnił życiem, a nasze wydarzenia będą jeszcze bardziej spektakularne". To obietnica, która sprawia, że z niecierpliwością oczekujemy na kolejne miesiące pełne wyjątkowych doświadczeń.


Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój