Jubileuszowy mecz Jastrzębskiego Węgla - 20 lat od pierwszego złota!
W najbliższą sobotę, 6 lipca, o godzinie 17:00, Hala Sportowa w Jastrzębiu-Zdroju stanie się areną wyjątkowego meczu jubileuszowego. To wydarzenie upamiętni 20. rocznicę zdobycia pierwszego Mistrzostwa Polski przez Jastrzębski Węgiel. Kibice i sympatycy klubu mogą liczyć na niezapomniane emocje oraz spotkanie z dawnymi mistrzami.

Powrót do przeszłości - historia pierwszego złota

W 2004 roku Jastrzębski Węgiel, wówczas działający pod nazwą Ivett Jastrzębie Borynia, pod wodzą trenera Igora Prielożnego, zdobył swoje pierwsze Mistrzostwo Polski. To był moment przełomowy dla klubu i kibiców, którzy od tamtej pory z dumą wspominają ten historyczny sukces. Drużyna, która wtedy sięgnęła po złoto, stała się symbolem determinacji i sportowej pasji.

Wielki powrót dawnych mistrzów

Na parkiecie hali w Jastrzębiu-Zdroju ponownie zobaczymy zawodników, którzy przed dwudziestu laty zdobyli pierwszy tytuł mistrzowski dla klubu. Będą to zarówno dawni mistrzowie, jak i inni wybitni zawodnicy, którzy przez lata reprezentowali barwy Jastrzębskiego Węgla. Ubrani w specjalnie zaprojektowane na tę okazję koszulki, zmierzą się w towarzyskim meczu, który na pewno dostarczy wielu emocji.

Bezpłatne wydarzenie dla kibiców

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich kibiców i sympatyków sportu na to wyjątkowe wydarzenie. Wstęp na mecz jubileuszowy jest bezpłatny, co daje szansę każdemu na uczestnictwo w tej niezwykłej sportowej uroczystości. To doskonała okazja, aby wspólnie celebrować sukcesy klubu i cieszyć się atmosferą sportowej rywalizacji.

Niezapomniane emocje na jubileuszowym meczu

Mecz jubileuszowy to nie tylko okazja do wspomnień, ale także do przeżycia na nowo sportowych emocji. Kibice mogą spodziewać się widowiska na najwyższym poziomie, pełnego pasji i zaangażowania, które na pewno przypomni im, dlaczego kochają siatkówkę. To wydarzenie z pewnością zapisze się na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia! Przyjdźcie do Hali Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju i bądźcie świadkami sportowej historii.


Źródło: UM Jastrzębie-Zdrój