Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jastrzębie-Zdrój

kostium

Wybór stroju na imprezę stanowi nie lada wyzwanie, co dopiero kiedy ma być to impreza tematyczna, która wymaga przygotowanie odpowiedniego kostiumu. Wiele osób zastanawia się, czy taki kostium lepiej przygotować samemu czy kupić gotowy. Nie każdy potrafi jednak samodzielnie uszyć lub przerobić strój, co wymaga dużo czasu. Dużo prościej jest poszukać kostiumu w internecie lub sklepie. 

Stroje, które zachwycą niebanalnością

Wybór stroju na imprezę kostiumową warto rozpocząć od poznania tematu przyjęcia, by wpasować się w stylistykę. Następnie należy zastanowić się, za kogo chcielibyśmy się przebrać tak, by zaskoczyć gości wyborem i kostiumem. Jeśli obawiamy się, że ktoś wybierze taki sam strój jak my, warto napisać do kilku osób, za kogo się przebierają. To zagwarantuje unikalność pomysłu i bycie jedyną taką postacią na imprezie.

Bez względu na temat imprezy - nie warto stawiać na banały. Zastanów się, jakiego stroju nikt nie będzie miał i na co nikt by nie wpadł, jednak tak by pozostało to w odpowiedniej stylistyce i tematyce. Kostiumów nie warto szukać w sieciówkach, to zawsze zwiększa szansę na banalność i powtarzalność strojów. Dobrym wyborem będzie poszukiwanie stroju w internecie, na specjalnej stronie oferującej tego typu kostiumy lub w nietypowych sklepach stacjonarnych. Często ciekawym wyborem będzie nietypowa sukienka z bogatymi zdobieniami lub kolorowy, wzorzysty garnitur - wszystko zależy od tematyki imprezy, na którą się wybieramy.

Halloween tuż tuż

Coraz większymi krokami zbliża się 31 października - czas imprez halloweenowych. Wybieramy się na zabawy w klubach, ale też na domówki i często decydujemy się na przebranie. Stroje na Halloween są niezwykle zróżnicowane - to takie wydarzenie, na które można przebrać się za cokolwiek, co nam przyjdzie do głowy. Od ducha lub zombie, przez policjanta, po postacie z filmów, seriali, gier i kreskówek. Wybór jest ogromny! W trakcie wyboru warto zastanowić się, jakie stroje na Halloween będą niszowe. Wskazane byłoby zrezygnowanie z banalnych propozycji takich jak diabeł czy duch.

Bogata oferta sklepów z kostiumami ułatwi wybór każdemu, kto ma problem z decyzją. Clown, upiorna piratka czy Harley Queen to jedne z wielu ciekawych propozycji, którym zaskoczysz na imprezie halloweenowej. Interesujące będą również propozycje inspirowane postaciami z filmów czy seriali, jak Joker, Jigsaw z filmu "Piła", Voldemort, czy mniej przerażający - Harry Potter. Ten ostatni to propozycja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi często wolą wybrać kostium, który nie będzie straszny, ale będzie wiązać się z ich ulubioną postacią z filmy czy bajki, jak np. Scooby Doo. Warto dać dziecku możliwość wyboru własnego kostiumu.

Akcesoria Halloween

Stroje na Halloween warto wzbogacić również o dodatki, które urozmaicą stylizację, ale także zagwarantują świetną zabawę na imprezie. Akcesoria Halloween to zarówno dodatki do strojów, jak obroże, kajdany, kule u nogi czy różdżki, jak i elementy, które wzbogacą wystrój pomieszczenia, w którym odbędzie się przyjęcie takie jak dynie.

Wszystko zależy od tematu imprezy - jeżeli ma na niej dominować groza i strach to warto wyposażyć się w krwawe akcesoria, plastikowe noże i maczety, kościotrupy. Jeśli jednak urządzamy bardziej stonowaną imprezę to lepszym wyborem będą akcesoria związane z dyniami, pajęczynami i nietoperzami. Warto pamiętać, że akcesoria Halloween są na imprezie tak samo istotne jak stroje na Halloween. Połączenie dodatków i stroju zagwarantuje klimatyczne przyjęcie, które każdy zapamięta na długo. Wszystkie produkty na halloween znajdziemy na: https://costa.pl