UM Jastrzębie-Zdrój: Sprawdź aktualny rozkład jazdy
Na około 30% tras w Jastrzębiu-Zdroju i najbliższej okolicy występują problemy w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej . Aktualny, tymczasowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej MZK oraz w aplikacji mobilnej MyBus.
Co ważne, po korekcie elektronicznego systemu obsługi pasażerów, tablice przystankowe wyświetlają jedynie kursy, które są aktualne, a więc należy spodziewać się przyjazdu autobusu. Ponadto w Biurze MZK trwa dyżur. Informacje udzielane są telefonicznie pod nr.: 32 476 35 77, 32 476 34 74, 32 475 14 02, a także za pośrednictwem komunikatora Messenger widocznego na stronie internetowej MZK.
- Nieco ponad połowę kursów zapewnia firma Warbus, natomiast kolejne kilkanaście procent to już komunikacja zastępcza zorganizowana przez MZK. W Czerwionce-Leszczynach i Żorach problemy występują na około 40% tras. Tutaj w zabezpieczeniu komunikacji pomaga firma Mikrus
informuje Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy MZK.
Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, jastrzebie.pl/, jastrzebie.pl/strefa-mieszkanca/aktualnosci/aktualnosc/sprawdz-aktualny-rozklad-jazdy/
Ostatnie Artykuły

Autyzm nie wygląda tak samo u każdego i zaczyna się od prostych gestów zrozumienia

74-latek potrącił pieszą na przejściu - kobieta trafiła do szpitala

Autobusy 308 ominą przejazd na Św. Jana i część przystanków zmieni miejsce

Jastrzębie–Zdrój przy stole o finansach gmin i Urgoł wraca do prezydenckiej rady

Wiosenne czwartki lekkoatletyczne wracają na Graniczną z walką o finał miejski

W muzeum zwykłe zdjęcia mają zamienić się w autorski projekt

Hulajnoga z siodełkiem okazała się motorowerem. 36-latek miał promil

Konsola zniknęła po kliknięciu. Jastrzębianin stracił 500 zł

Spektakl o Haniku zamienił kościoły w przestrzeń ciszy i emocji

Nowy salon CentrumRowerowe.pl 1 kwietnia otwiera swoje drzwi w Zabrzu!

Pionier z Jastrzębia-Zdroju znów sięgnął po śląskie szachowe złoto

Bach wypełnił salę w Jastrzębiu-Zdroju i zamienił wieczór w wielkopostne skupienie

Policjanci weszli w gęsty dym i wyprowadzili 9-latkę z płonącego domu

